Statystyka

Pobierz Activator Windows 8.1 – MS ToolKit

MS Toolkit 2.6.5

MS Toolkit – jest aktywatorem najnowszych wersji produktów firmy Microsoft (Windows, Office). Ta utilita jest bardzo popularna, ponieważ jest uniwersalnym środkiem aktywacji. Aktywuje system Windows 8.1 Pro x64 / x86 build 9600. Natychmiastowa aktywacja Windows Blue wymaga tylko uruchomienia aktywatora, nic więcej. Automatycznie tworzy się wirtualny adapter, dzięki któremu emulują się serwery aktywacji Windows. System uważa, że to prawdziwe serwery Microsoftu, są aktywowane za pomocą każdego klucza.

Fakt, że nowy system Windows 8.1 nie ma trial-mode, jak to było w ósemce. Teraz system już przy pierwszym uruchomieniu prosi  o aktywacje . W tym samym czasie na pulpicie pojawia się znak wodny  i co 2 godziny wyświetla komunikat o konieczności rejestracji. Oprócz tego w nie aktualizowanym systemie Windows 8.1 nie jest dostępny szereg przydatnych funkcji, personalizacji i tak dalej. Jednak  na dzień dzisiejszy już jest Aktywator systemu Windows 8.1, który  może obejść tryb ochrony i zapewniający użytkownikowi wszystkie funkcje nowego systemu operacyjnego.

Instrukcja:

 • Uruchom ten program Microsoft Toolkit.exe jako administrator (Hasło do archiwum – windows);
 • W dolnej części kliknij na ikonę programu Windows (po prawej), lub Office (po lewej).
 • Przejdź do zakładki „Activation „;
 • Nacisnij „EZ-Activator” (zaznaczona na zielono);
 • Wszystko! Dalej wszystko będzie zrobiono automatyczne;
 • Po aktualizacji, kliknij przycisk ” Uninstall ” na zakładce ” Activation ” pod napisem „Tool – AutoKMS„;

Link do pobrania:

Wideo aktywacji systemu Windows 8.1 Pro build 9600:


      Informacje dodatkowe:

 • Microsoft Toolkit – zestaw narzędzi do zarządzania licencjonowania i aktywacji pakietu Microsoft Office i Windows. Microsoft Toolkit – nowa wersja aktywatora z obsługą ОС Windows 8 / Server 2012 oraz Microsoft Office 2013, jak i Windows 7 / Server 2008 oraz Microsoft Office 2010. Microsoft Toolkit po rozpoczęciu kontroluje, jaki system operacyjny lub Office zainstalowane na komputerze i dopasowuje najlepszą opcje dla aktywacji. W przypadku wystąpienia błędu podczas aktywacji urządzenia aktywatora dokładają wszelkich starań, aby rozwiązać problem i ponownie włączyć. W przypadku jeżeli aktywacja nie powiedzie się Microsoft Toolkit anuluje wszystkie zmiany i przywróci system do poprzedniego stanu.
 • Za pomocą Microsoft Toolkit również można dostać szczegółowe informacje na temat pakietu Microsoft Office lub Windows. W tym ile dni zostało do następnej aktywacji, jaki klucz produktu i typ licencji używasz, i inne informacji. Okno Backup (kopii zapasowych), pomoże Ci zapisać i później,przywrócić licencję, na przykład, po ponownej instalacji systemu Windows lub Office.

Aktywowany Windows 8.1 Pro
Informacje na temat sposobu aktywacji:

 • EZ-Activator: To łatwa konfiguracja, dla aktywacji KMS. W przeciwieństwie do poprzednich wersji, nie może korzystać z KMS-aktywna, jeśli używasz licencji detalicznej. EZ-Activator gromadzi informacje na temat twojego licencjonowania, aby zapewnić najlepszą metodę aktywacji. Może automatycznie próbować możliwych błędów w przypadku braku aktywacji i można cofnąć wszystkie zmiany w przypadku całkowitej awarii.
  To automatycznie instaluje wszystkie klucze KMS dla systemu próbuje włączyć tylko licencję KMS, a jeśli się powiedzie, automatycznie ustawia AutoKMS.
 • AutoKMS: AutoKMS zaplanowane zadanie, KMS aktywacji które zostanie automatycznie przedłużone o 180 dni.W przeciwieństwie do innych aktywatorów KMS, AutoKMS nie działa 24/7, czy tylko w ostatniej chwili, w nadziei, że nie zawiedzie cię, i nie pozostawia żadnych śladów, oprócz zaplanowanych zadań, czasopisma i wykonywalnych plików. On tylko próbuje aktywować licencji KMS (co oszczędza dużo czasu, jeśli masz nie-KMS licencje, takich jak MAK lub działalności detalicznej). Będzie uruchamiony przy starcie, a następnie co 24 godziny i próbować przeprowadzić aktywację pewnej ilosci (Harmonogram zadań nie można zmienić). Przyciski Install / Uninstall wykorzystywane do zainstalowania lub usunięcia AutoKMS.
 • AutoKMS zadanie użytkownika: zmienić AutoKMS na domyślny. Zaplanowane zadania użytkownika, które nie zostaną zresetowane. Można ustawić wyzwalacze, jak chcesz w Task Scheduler.
Wywiad

Dla czego szukasz aktywator?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...