Statystyka

Pobierz Potrzebne dla Windows

Na tej stronie znajdują się wszystkie pliki i materiały, które są potrzebne po zainstalowaniu systemu Windows. Direct X i inne dodatki do normalnego dzialania Windows. A także pobrać do komputera. Wszystkie główne programy, które będą potrzebne po zainstalowaniu systemu Windows – archiwizatory,tematy,pluginy, klasyczne menu i inni.


Pobierz DirectX 12 najnowsza wersja

DirectX 12

Biblioteka Microsoft DirectX® zaktualizuje bieżącą wersję DirectX – wbudowaną technologię Windows®, która pozwala uruchomić szybkie multimedia i gry komputerowe.

Multimedialny pakiet bibliotek. DirectX jest przeznaczony dla instalacji na komputerach użytkowników, zawiera najnowsze składniki multimedialnej biblioteki oraz zestaw API funkcji.

Read more »

Views: 3 views | Category:

Pobierz WinRAR 5.80 Final + Crack

Pobierz Winrar Final 5.80

WinRAR – to potężne narzędzie do tworzenia i zarządzania archiwami, zawierające szereg dodatkowych przydatnych funkcji. Bez tego programu, nie będziesz w stanie pracować z archiwami, a oni używane są prawie na wszystkich stronach internetowych. Dlatego polecam instalować ten program pierwszym, po ponownej instalacji systemu Windows.
Read more »

Views: 3 views | Category:

Wywiad

Dla czego szukasz aktywator?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...