Statystyka

Aktywacja dla Windows 8.1 Professional

KMSAuto Net Aktywator

KMSAuto Net  – automatyczny KMS-aktywator dla systemów operacyjnych Windows VL edycji: Vista, 7, 8, 8.1, 10, Server 2008, 2008 R2, 2012, 2012 R2 i Office 2010, 2013, 2016. Działanie programu jest dość proste: program emuluje KMS-serwer i system operacyjny włącza się na nim, po czym serwer usuwa się. Generalnie, KMS-aktywacja – doskonale uzasadniony sposób aktywacji systemu Windows, opracowany przez Microsoft w celu aktywacji produktów korporacyjnych, nic nowego.

Faktem jest, że w systemie Windows 8.1, na przykład standardowy sposób, połączyć się z serwerem aktywacji za pośrednictwem lokalhost (127.0.0.2-254) jest zablokowany, a więc, utilita powoduje, że system myśli, że KMS-serwer  nie znajduje się na twoim komputerze, a gdzieś w sieci. W razie potrzeby co to KMS-aktywacja, można znaleźć na stronie internetowej firmy Microsoft.

Aktywator dla Windows 8.1 RTM (Stable) aktywuje twój system Windows, nie wymagając żadnego klucza lub aktywacji przez telefon. Ma kilka drobnych wad, ale aktywacja odbywa się w 1 kliknięcie i nie trzeba wydawać pieniędzy na licencje Windows 8.1.

Instrukcja:

  • Tymczasowo wyłączyć antywirus i Windows Defender!
  • Uruchom program KMSAuto Net.exe jako administrator (Hasło do archiwum – windows);
  • Kliknij Przycisk „Activate„, wybierz „Activate Windows„;
  • Poczekaj na zakończenie procedury aktywacji i uruchom ponownie komputer;

Link do pobrania:

Zrzuty ekranu aktywowanej Windows 8.1 Professional:

Aktywowany Windows 8.1

Wideo aktywacji:

Wywiad

Dla czego szukasz aktywator?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...