Statystyka

Aktywator Microsoft Office 2013 Professional

KMSPico Aktywator Office 2013

Uaktywnić MS Office 2013, możesz za pomocą jednego z dwóch proponowanych aktywatorów – KMSPico lub Re-Loader. Można je pobrać z tej strony. Pierwszy aktywator nie wymaga twojego uczestnictwa i aktywuje się po uruchomieniu. Z kolei drugi aktywuje Office 2013, po kliknięciu – aktualizować.

Aktywacja Office 2013

Najnowsze aktywatory Microsoft Office 2013 zebrane w jednym miejscu. Wszystkie aktywatory określone w tym artykule działujące i sprawdzone na różnych komputerach. Do wszystkich aktywatorów zawarte szczegółowe instrukcje po aktualizacji w zrzutach ekranu i w polskim języku, dlatego aktywacja pakietu Microsoft Office 2013 nie spowoduje żadnych problemów, a odbędzie się tylko z pozytywnym wynikiem.

Jeśli nie wiesz jak aktywować pakiet Microsoft Office 2013, to w tyw artykule znajdziesz rozwiązanie. Podanymi aktywatorami możesz również uaktolizować poszczególne aplikacji pakietu Microsoft Office 2013: Visio Professional 2013, Project Professional 2013, i inni. Za pomocą dostarczonych aktywatorów mogą być wykonane aktywacji Retail wersji pakietu Microsoft Office 2013 i Volume.


KMSPico Aktywator

KMSPico – nowy aktywator dla systemu Windows 8 i Office 2013. KMSPico jest wyjątkowy, ponieważ cała aktualizacja odbywa się automatycznie i wystarczy tylko uruchomić aktywator, żadne dalsze działania nie są wymagane.

Instrukcja:

  • Tymczasowo wyłączyć antywirus i Windows Defender!
  • Pobierz i zainstaluj KMSpico (Hasło do archiwumwindows);
  • Otwórz plik jako administrator KMSELDI.exe;
  • W  zakładce „Main” naciśnij przycisk Start i poczekaj, aż aktywator skończy prace (kliknij zainstalować, gdy zostanie wyświetlony monit);
  • Uruchom ponownie komputer;
  • Korzystaj;

Link do pobrania:

Wideo aktywacji Microsoft Office 2013:


Re-Loader Aktywator

Re-Loader Aktywator


Re-Loader Activator – kolejny automatyczny aktywator Windows XP / 7/8 / 8.1 / 10 i Office 2010/2013/2016. Jest możliwość zmiany informacji OEM we właściwościach systemu. Aktywator aktywuje wszystkie wersje systemu Windows i wszystkie wersje pakietu Microsoft Office, również aktywuje Microsoft Office 2016 umożliwia RTM Professional.

Instrukcja:

  • Pobierz i rozpakuj aktywator. (Hasło do archiwumwindows);
  • Otwórz plik administratora [email protected];
  • W otworzonym oknie, zaznacz O15, kliknij Aktywuj;
  • Czekaj na zakończenie procesu aktywacji;

Link do pobrania:

Zrzut ekranu uaktualizowanego Microsoft Office 2013:

Aktywowany Office 2013

Wywiad

Dla czego szukasz aktywator?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...